Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Sipiory – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

79 000 zł17 000 m² 4,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka w lesie - cisza, natura, prywatność! Na sprzedaż działka o powierzchni 1,7 ha, położona w malowniczym, leśnym otoczeniu - idealna dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

215 050 zł17 000 m² 12,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kopalnia - możliwość rekultywacji - Sipiory! Oferta tylko u nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1,7 ha, znajdującej się w m.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka, ul. Siewna

Kruszyn(Sipiory + 25 km)

215 000 zł1 303 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę nieruchomości gruntowej o powierzchni 1303 m2 - położonej w Kruszynie przy ulicy Siewnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Zamość

Zamość(Sipiory + 20 km)

191 000 zł1 592 m² 119,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży oferuję działkę budowlaną o pow. 1592 m2. Działka ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa. Okolica częściowo zabudowana nowymi domami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna ogrodzona Drzewce

Drzewce(Sipiory + 24 km)

50 000 zł325 m² 153,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj wyjątkową okazję na własny kawałek raju w malowniczej miejscowości Drzewce, zaledwie kilka kilometrów od Bydgoszczy! Ta atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 325 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński(Sipiory + 24 km)

1 488 000 zł4 960 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z budynkiem w stanie surowym otwartym w Kruszynie Krajeńskim znajduje się przy obwodnicy i ma przeznaczenie inwestycyjne. Oferuję 4960 m2 jest idealna pod stację.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Szubin

Szubin(Sipiory + 17 km)

110 000 zł844 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Szubin w powiecie nakielskim, gminie Szubin. Oferta tylko W mazaro nieruchomości! Zdjęcia przedstawiają charakter miasta Szubin. Grunt idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Miłosza

Łochowo(Sipiory + 23 km)

249 000 zł975 m² 255,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Dwie piękne działki budowlane - 975 m każda - ul. Czesława Miłosza Jagła Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Drzewianowo

Drzewianowo(Sipiory + 24 km)

118 000 zł1 324 m² 89,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka 1324m2 z aktualnymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Drzewianowo, gm. Mrocza, pow. nakielski, woj Kujawsko-Pomorskie. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Łochowo

Łochowo(Sipiory + 23 km)

265 000 zł1 024 m² 258,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Łochowo, gmina Białe Błota.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Łochowo

Łochowo(Sipiory + 23 km)

240 000 zł858 m² 279,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: michał Chrzan   Na sprzedaż działka o pow. 858 m2 pod zabudowę mieszkaniową w Łochowie gm. Białe Błota. Nieruchomość usytuowana niespełna 1 km na północ od.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł5 477 m² 81,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z budynkiem gospodarczo-mieszkalnym z wydanymi Warunkami Zabudowy Na sprzedaż działka w miejscowości Gliszcz gmina Sicienko. Powierzchnia to 5477mkw. Teren płaski, dojazd droga.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij